• آدرس

    آدرس : شهرک صنعتی دولت آباد - خیابان شمس تبریزی (32)

  • ایمیل

    ایمیل : info@aministone.com

کارخانه سنگبری اصفهان

گروه تولیدی سنگ نقش جهان در منطقه صنعتی دولت آباد اصفهان واقع گردیده است.این گروه با به کارگیری به روز‌ترین ماشین الات روز دنیا به تولید و فرآوری انواع سنگ ساختمانی در ابعاد اسلب (سنگ اسلب مرمریت - سنگ اسلب چینی - سنگ اسلب تراورتن) می‌پردازد.

این گروه آمادگی عقد قرار داد با شرکت‌ها و سازمان‌های داخلی و خارجی جهت پروژه‌های در حال ساخت را دارا است.جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

کاتالوگ محصولات
مدیران
مرتضی امینی
سمت : مدیرعامل

مشاوره رایگان : 
09131120513
09134420596

کارخانه سنگبری - سنگبری نقش جهان یکی از کارخانه های سنگبری فعال و  مطرح اصفهان در زمینه .تولید انواع سنگ اسلب می باشد. این کارخانه سنگبری اصفهان با مجهز ترین دستگاه های روز دنیا به فرآوری انواع سنگ می پردازد. این کارخانه سنگبری در شهرک صنعتی دولت آباد اصفهان قرار دارد دولت آباد مرکز شهرستان تازه تفکیک شده برخوار استان اصفهان ایران. برخوار یکی از شهرستانهای اطراف اصفهان می‌باشد که دولت‌آباد مرکز این شهرستان محسوب می‌گردد. این شهر نزدیکترین شهرستان به مرکز شهر اصفهان می‌باشد. . استان اصفهان باتوجه به قرار گرفتن موقعیت جغرافیایی خود در مرکزیت ایران و دسترسی به تمامی معادن سنگ ، موجب شده تا به عنوان قطب اصلی تولید سنگ ساختمان به شمار آید و کارخانه سنگبری اصفهان از رشد بالایی برخوردار باشد .