• آدرس

    آدرس : شهرک صنعتی دولت آباد - خیابان شمس تبریزی (32)

  • ایمیل

    ایمیل : info@aministone.com

سنگ اسلب مرمریت گلدن بلک

سنگ اسلب مرمریت گلدن بلک

علی

با سلام و تشکر از وب سایت خوبتان برای اولین بار است که نام مرمریت گلدن بلک با ابعاد اسلب را شنیده ام. می‌توانید کمی بیشتر در مورد ان توضیح دهید . و همچنین معدن این سنگ در کجای ایران قرار دارد؟

مدیر سایت

خیلی ممنون و نظر لطف شما می‌باشد. در مورد این که این نوع مرمریت جدید است باید گفت خیر و مرمریت گلدن بلک به عنوان یکی مرمریت‌های مشکی برند ایران می‌باشد که در ابعاد متنوعی نیز مورد فرآوری قرار می‌گیرد و در مجموعه ما این سنگ در ابعاد اسلب مورد فرآوری قرار می‌گیرد. معدن آن در محلات و همچنین کاشان واقع شده و از مشخصه بارز آن نیز می‌توان به وجود دانه‌های مشکی و طلایی رنگ بر روی سطح سنگ اشاره کرد که موجب زیبایی و شاخص شدن آن در بین انواع مرمریت‌های مشکی شده است.

حسین حیدری

با سلام و تشکر از اطلاعاتی که در وب سایتان قرار داده اید. ما برای یک ساختمان 4 طبقه به دنبال مرمریت تیره ای هستیم که دارای رگه‌های طلایی نیز باشد و به ما مرمریت گلدن بلک را پیشنهاد دادند. قصد داشتیم از ابعاد 60*60 برای کف ساختمان استفاده کنیم ولی یکی از دوستان پیشنهاد داد که از ابعاد اسلب استفاده کنیم و طرح و نقش سنگ را به خوبی نشان می‌دهد. می‌خواستم بدانم قیمت اسلب مرمریت گلدن بلک با 60*60 آن تا چه اندازه متفاوت است؟

Admin

با سلام و خسته نباشید خدمت آقای حیدری در مورد قیمت اسلب مرمریت گلدن بلک باید اعلام کرد که با توجه به نوسانات بازار متاسفانه نمی‌توان قیمت را در این بخش به صورت مکتوب اعلام کرد و شما می‌توانید جهت دریافت قیمت به روز محصولات ما، با ما در تماس باشید. همچنین این نکته را نیز اعلام کنم که قیمت گذاری سنگ اسلب و ابعادی 60*60 تا حدودی در یک بازه قیمتی قرار دارد.

فرم ارسال نظر

مشاوره رایگان : 
09131120513
09134420596