• آدرس

    آدرس : شهرک صنعتی دولت آباد - خیابان شمس تبریزی (32)

  • ایمیل

    ایمیل : info@aministone.com

سنگ اسلب چینی قروه

سنگ اسلب چینی قروه
اسلب چینی سایمان
سنگ اسلب سفید قروه سایمان

حسن محمدی

با سلام بنده در حال ساختن یک هتل در منطقه انزلی هستم و قصد داریم در بخش ورودی و لابی هتل برای بدنه و کف ساختمان از سنگی استفاده کنیم که قابلیت قرینه داشته باشد. با پرسشی که از دوستان انجام دادم به بنده برند قروه را پیشنهاد کردند. لطفا در این زمینه بنده را راهنمایی کنید و بفرمائید که به چه صورتی می‌توان این سنگ را از مجموعه شما تهیه کرد؟

Admin

خیلی ممنون بابت بازدیدی که از وب سایت ما داشتید. بله برند چینی قروه در ابعاد اسلب کاملا قابلیت پیاده سازی به صورت فورمچ و بوک مچ را دارا بوده و جهت خرید این محصول شما می‌توانید به صورت مستقیم به کارخانه ما در منطقه صنعتی دولت اباد اصفهان مراجعه کنید و از سنگ‌های ما دیدن نمائید.

علی پناهیان

با بررسی که در بخش مربوط به سنگ‌های بوک مچ و فورمچ سایت شما داشتم،متوجه شدم که طرح‌های مربوطه از سنگ چینی بسیار استفاده شده و در این بین اسلب چینی قروه که در تصویر آن را در این بخش قرار داده اید از طرح‌های منحصر به فردی برخوردار بود.لطفا در این رابطه بنده را راهنمایی کنید که چگونه می‌توان اقدام به خرید آن کرد؟

محمد صالحی

بنده در زمینه صادرات به کشور قطر فعالیت دارم و قصد دارم یک پارت نمونه از سنگ‌های ایرانی را ارسال کنم و به دنبال یک تولید قوی در زمینه تولید چینی قروه در ابعاد اسلب هستم. لطفا توانایی‌های خود را برای بنده ارسال کنید.

Admin

شما می‌توانید قبل از خرید بخش فروش ما تماس حاصل نمائید و کارشناسان ما نمونه‌های موجود را برای شما ارسال می‌کنند. خرید شما می‌تواند به صورت حضوری و غیر حضوری باشد.

Admin

ما در سنگبری نقش جهان به صورت تخصصی به تولید سنگ چینی قروه در ابعاد اسلب با بالاترین استاندارد‌های روز می‌پردازیم.

سیتا جلالی

به دنبال سنگ چینی سایمان با ابعاد 1 متر در 1 متر هستم. آیا این سایز را می‌توان در کاخانه شما نیز تهیه کرد؟

محمد پورمحسنی

یک بوتیک با کفپوش 27 متر مربعی در حال راه اندازی در منطقه 1 تهران هستم. طراححی دیزاین آن را قهوه ای و مشکی استفاده کردیم و قصد دارم برای کف آن از سنگ سفید طرح دار استفاده کنم و در وب سایت شما متوجه چینی قروه شدم. چطور می‌توانم محصول شما را خریداری کنم؟

Admin

بله ابعاد 1 متر 1 متر را می‌توانید به ما سفارش دهید تا از اسلب‌های موجود در کارخانه برای شما برش دهیم.

Admin

شما می‌توانید به صورت حضوری به کارخانه ما مراجعه کنید و یا اینکه با بخش فروش تماس گرفته و پس از انتخاب نمونه تصاویر،محصول مورد نظر برای شما ارسال گردد.

فرم ارسال نظر

مشاوره رایگان : 
09131120513
09134420596