• آدرس

    آدرس : شهرک صنعتی دولت آباد - خیابان شمس تبریزی (32)

  • ایمیل

    ایمیل : info@aministone.com

اسلب مرمریت مشکی دهبید

اسلب مرمریت مشکی دهبید

علی

با سلام بنده در صادرات سنگ‌های ساختمانی ایرانی فعال هستم. در حال حاضر نیازمند خرید اسلب مرمریت مشکی دهبید می‌باشم. آیا شما این امادگی را دارید که در این زمینه از نظر کیفیت و همچنین متراژ با بنده همکاری کنید؟

مدیر سایت

با سلام خدمت شما همکارگرامی این مجموعه امادگی دارد تا با شما در زمینه اسلب مرمریت مکشی دهبید همکاری داشته باشد. از شما دعوت می‌کنیم تا از سالن تولید ما دیدن نمائید.

پدرام

با سلام خدمت شما آیا از سنگ اسلب مرمریت مشکی دهبید می‌توان در نمای بیرون ساختمان نیز استفاده کرد . من برای نمای بیرون ساختمان از رنگ تیره استفاده کردم و از زمینه رنگ این نوع سنگ نیز برای استفاده در نمای ساختمان خود را عالی دیدم

مدیر سایت

از اسلب مرمریت مشکی دهبید بیشتر در نمای داخلی ساختمان استفاده می‌شود و اصولا ما استفاده از مرمریت را برای نمای بیرون ساختمان پیشنهاد نمی‌کنیم و بهتر است شما از سنگهای تراورتن با زمینه تیره استفاده کنید که در این بین می‌توان به تراورتن سیلور اشاره کرد.

رها پناهی

بنده ساختمانی در کرج در حال ساختم که برای سالن آن نیاز به سنگ با زمینه مایل به مشکی با ابعاد 100 سانتی متر در 100 سانتی متر دارم و یکی از دوستان بنده که شناخت خوبی نسبت به سنگ‌های ساختمانی دارد به من خرید اسلب مشکی دهبید را پیشنهاد کردند. در صورت امکان نمونه تصاویر آن را به همراه لیست قیمت برای بنده ارسال کنید.

فرم ارسال نظر

مشاوره رایگان : 
09131120513
09134420596