• آدرس

    آدرس : شهرک صنعتی دولت آباد - خیابان شمس تبریزی (32)

  • ایمیل

    ایمیل : info@aministone.com

سنگ اسلب چینی الیگودرز

سنگ اسلب چینی الیگودرز
سنگ اسلب سفید چینی الیگودرز
سنگ الیگودرز اسلب

مهندس پناهی

سلام برای کفپوش سالن‌های پذیرایی هتل خودم میخوام از سنگ‌های اسلب چینی استفاده کنم و تصاویر چینی الیگودرز در وب سایت شما را پسندیدم. چگونه می‌توانم از نزدیک با تمامی سورت‌های آن آشنا بشم؟

Admin

برای اینکه از نزدیک با انواع سورت‌های چینی الیگودرز ما آشنا شوید،از شما دعوت می‌کنیم تا از کارخانه ما در منطقه صنعتی دولت آباد اصفهان بازدیدی داشته باشید.

مشتری اصفهان

برای نما ساختمان میخوام از سایر 60*120 سانتی متر چینی الیگودرز استفاده کنم. آیا امکان داره این ابعاد را از سنگ‌های اسلب مجموعه اتون برش بدید؟

فرامز حدادیان

چطوری می‌تونم سنگ‌های اسلب الیگودرز شما را از نزدیک ببینم؟ کیفیت برش و ساب برای پروژه ما بسیار اهمیت دارد.

Admin

شما می‌توانید به کارخانه ما در منطقه صنعتی دولت آباد اصفهان مراجعه کنید. این کارخانه از به روز‌ترین ماشین آلات روز دنیا در فرآوری سنگ اسلب استفاده می‌کند و از بالاترین کیفیت برخوردار است.

هدیه سلمانی

آیا برای چینی الیگودرز می‌توان طرح‌های بوک مچ و فورمچ هم پیاده سازی کرد؟ لطفا در این مورد بنده را راهنمایی کنید.

Admin

تا حدودی این امکان وجود دارد. البته در سنگ‌های الیگودرز تا حدودی حالت قرینگی برای سنگ‌های ورقه ای آن و به خصوص ابعاد اسلب، کمتر است.

شایان محمدی

از چینی الیگودرز در کفپوش ساختمان تجاری میتوان استفاده کرد؟ موقعیت این ساختمان به صورتی است که به نسبت تردد در آن بالا بوده و علاوه بر زیبایی سطح دوام آن نیز برای ما مهم است.

Admin

بله، سنگ الیگودرز در بین سنگ‌های چینی موجود در بازار از مقاومت بالایی برخوردار است و یکی از بهترین گزینه‌های ممکن جهت استفاده در کفپئش ساختمان‌های تجاری است.

رحیمی

سنگ اسلب الیگودرز برای نمای بیرونی و بخشی از ورودی ساختمان می‌توان استفاده کرد؟

Admin

این سنگ در فضای بیرونی ساختمان نیز قابل استفاده است اما با توجه به هزینه بالایی که تهیه اسلب آن دارد پیشنهاد می‌کنیم از آن در فضای داخلی استفاه کنید و برای نمای بیرون از ابعاد پلاک آن استفاده کنید.

فرم ارسال نظر

مشاوره رایگان : 
09131120513
09134420596