سنگ اسلب

گروه سنگ امینی

تولید کننده انواع سنگ ساختمانی در ابعاد اسلب

سنگ مرمریت قرمز

قیمت : تماس بگیرید

سنگ مرمریت مشکی

قیمت : تماس بگیرید

سنگ تراورتن سفید

قیمت : تماس بگیرید

جهت دریافت مشاوره قبل از خرید با ما در تماس باشید 09131120513 | 03125837071

مجموعه فرآوری سنگ امینی استون واقع در شهرک صنعتی دولت آباد اصفهان ، در شعبه نقش جهان خود به فرآوری و تولید انواع سنگ مرمریت  و تراورتن در ابعاد اسلب می‌پردازد. هدف ما جلب رضایت شما مشتریان عزیز است ، ما از پیشرفته‌ترین دستگاهها و نیروهای متخصص ، محصولاتی ازائه می‌کنیم در خور سلیقه شما مشتریان عزیز برای داشتن فضایی ماندگار و زیبا

سنگ اسلب به نوعی از سنگ ها گفته می شود که دارای ابعاد بزرگ برای مثال 220*170 سانتیمتر اشاره کرد. جهت فرآوری آن نیز به سنگ های خام سالم و ابعاد بزرگ که به آن تک کوپ نیز گفته می شود نیاز است. عمده ضخامت فرآوری آن 2 سانتی متر است و با توجه به این که سنگ را در سطح بزرگی مورد نمایش قرار می دهد موجب می شود تا زیبایی خاصی با خود به همراه داشته باشد.

سنگ های اسلب به دلیل داشتن ابعاد بزرگ تر از سایر ابعاد سنگ های ساختمانی ، خرید و فروش سنگ اسلب نیز به نسبت با سایر ابعاد چون پلاک متفاوت است . یکی از تفاوت های آن در نوع بسته بندی و حمل ونقل آن می باشد که باید کاملا با احتیاط صورت می گیرد. خرید و فروش آن نیز مانند سایر سنگ های ساختمانی به مترمربع می باشد و در بعضی مواقع برش و نمره شدن سنگ بر روی قیمت افزایش خواهد گذاشت.

اگر شما از فعالان صنعت ساختمان سازی در استان تهران می باشید و نیازمند به کارگیری انواع سنگ اسلب د ر داخل ساختمان خود می باشید . جهت دریافت خرید و حتی دریافت اطلاعات کاربردی در مورد سنگ اسلب در تهران می توانید با ما در ارتباط بوده و از مشاوره ما استفاده کنید.

سنگبری نقش جهان به عنوان یکی از تولید کنندگان انواع سنگ اسلب در استان اصفهان آمادگی خدمات رسانی به کلیه همشهریان گرامی را دار ا می باشد . اگر به دنبال سنگ اسلب در اصفهان می باشید می توانید با ما تماس گرفته و از مشاوره کارشناسان ما استفاده کنید.

کلیه سنگ های ساختمانی را می توان به صورت اسلب فرآوری کرد و اسلب بیانگر ابعادی بزرگ که با نمایش سطح سنگ در ابعادی بزرگ موجب شده در این چند سال مورد علاقه معماران و طراحان شود و از آن به صورت گسترده در ساختمان های بزرگ مورد استفاده قرار گیرد. قیمت سنگ اسلب به پارامترهای متعددی بستگی دا رد که در این بین می توان جنس سنگ و همچنین نمره شدن آن را به عنوان تاثیر گذا رترین پارامتر دانست . جهت دریافت لیست قیمت انواع سنگ اسلب در اصفهان و تهران با ما در تماس باشید.

آخرین اخبار و مقالات