• آدرس

    شهرک صنعتی دولت آباد - خیابان شمس تبریزی (32)

  • ایمیل

    info@aministone.com

کاتالوگ محصولات

سنگ اسلب

سنگبری نقش جهان

تولید کننده انواع سنگ ساختمانی در ابعاد اسلب

گروه تولیدی سنگ نقش جهان در منطقه صنعتی دولت آباد اصفهان واقع گردیده است.این گروه با به کارگیری به روز ترین ماشین الات روز دنیا به تولید و فرآوری انواع سنگ ساختمانی (مرمریت، تراورتن، چینی و مرمر) در ابعاد اسلب می پردازد.

سنگ اسلب به نوعی از سنگ ها گفته می شود که دارای ابعاد بزرگ برای مثال می توان به ابعاد 220*170 سانتیمتر اشاره کرد. جهت فرآوری آن نیز به سنگ های خام سالم و ابعاد بزرگ که به آن تک کوپ نیز گفته می شود نیاز است. عمده ضخامت فرآوری آن 2 سانتی متر است و با توجه به این که سنگ را در سطح بزرگی مورد نمایش قرار می دهد، موجب می شود تا زیبایی خاصی با خود به همراه داشته باشد.

سنگ های اسلب به دلیل داشتن ابعاد بزرگ تر از سایر ابعاد سنگ های ساختمانی ، خرید و فروش سنگ اسلب نیز به نسبت با سایر ابعادی چون پلاک متفاوت است . یکی از تفاوت های آن در نوع بسته بندی و حمل ونقل آن می باشد که باید کاملا با احتیاط صورت گیرد. خرید و فروش آن نیز مانند سایر سنگ های ساختمانی به مترمربع بوده و در بعضی مواقع برش و نمره شدن سنگ بر روی قیمت افزایش خواهد گذاشت.

اگر شما از فعالان صنعت ساختمان سازی در استان تهران می باشید و نیازمند به کارگیری انواع سنگ اسلب د ر داخل ساختمان خود هستید، جهت دریافت خرید و حتی دریافت اطلاعات کاربردی در مورد سنگ اسلب در تهران می توانید با ما در ارتباط بوده و از مشاوره ما استفاده کنید.

سنگبری نقش جهان به عنوان یکی از تولید کنندگان انواع سنگ اسلب در استان اصفهان آمادگی خدمات رسانی به کلیه همشهریان گرامی را دارا می باشد . اگر به دنبال سنگ اسلب دراصفهان می باشید می توانید با ما تماس گرفته و از مشاوره کارشناسان ما استفاده کنید.

کلیه سنگ های ساختمانی را می توان به صورت اسلب فرآوری کرد و اسلب بیانگر ابعادی بزرگ که با نمایش سطح بزرگی موجب شده در این چند سال مورد علاقه معماران و طراحان قرار گیرد و از آن به صورت گسترده در ساختمان های بزرگ مورد استفاده قرار گیرد. قیمت سنگ اسلب به پارامترهای متعددی بستگی دارد که در این بین می توان جنس سنگ و همچنین نمره شدن آن را به عنوان تاثیر گذا رترین پارامتر دانست . جهت دریافت لیست قیمت انواع سنگ اسلب در اصفهان و تهران با ما در تماس باشید.

آخرین اخبار و مقالات

تماس بگیرید